Нині вони, як ніколи, потрібні й важливі. 2021 рік був позначений задавненими проблемами і новими викликами. У 2022 році нам належить знайти можливості для успішної відповіді на них. Зрештою, ми мусимо навчитися робити себе щасливими.

Світ – не ідеальний. Ми – не ідеальні. Нас оточують такі ж люди. Ідеальним є лише Творець. Тому так важливо відчувати й розуміти кращі риси кожного, хто нас оточує, щоб самому ставати кращим. Цінувати те, що маємо. І не тоді, коли його втрачаємо.

Життя – це великий і безцінний досвід. А він вказує на те, що нам необхідно навчитися допомагати іншим ставати успішними. Бо лише тоді можливий і власне наш успіх. А він приходить лише до гарних людей.

У новорічні й різдвяні дні прийнято осягати прожите. Принаймні, у 2021 році. Але давайте не будемо надто заглиблюватися у нього в ці урочисті миттєвості, щоб не затьмарювати бодай чимось сьогодення та не посіяти зневіру в майбутнє.

Краще скажімо разом – ми сильні і талановиті, а тому зможемо зробити своє життя таким, щоб у кожного були підстави гордо стверджувати: у мене – все добре!

У нас має бути і буде все добре! Бо надалі ніхто з нас не демонструватиме ані найменших виявів відстороненості від свого власного життя і великої справи творення України.

Дорогі друзі!
Завжди щиро ваш
Володимир Литвин
Долучаю свій голос до зливи новорічних і різдвяних вітань!

Ми повинні і будемо жити своїм, українським часом!

З Новим роком і Різдвом Христовим!